Blog

tylko unikalne i tematyczne artykuły

Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, które używane muszą być w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także położne, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci takich produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Zobacz
 Sklep Medyczny Cezal

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.