Blog

tylko unikalne i tematyczne artykuły

Posted by admin On Styczeń - 17 - 2016

Wiele osób pragnie założyć lokal gastronomiczny – jednakże zapewne wszyscy wiedzą, iż założenie restauracji to spory wydatek finansowy. Poza tym, w zasadzie sytuacja jest taka, że obiekty gastronomiczne padają dużo częściej, aniżeli biznesy funkcjonujące w jakichś innych branżach. No cóż, to naprawdę nie musi znaczyć, iż we wszystkich przypadkach jesteśmy tak jakby skazani na bankructwo. Jeśli właśnie tak myślimy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywne podejście to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście potrafią to wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. Zatem choć w dalszym ciągu kuchnia turecka albo włoska są w naszym kraju niezmiernie popularne, to jednakowoż prawda jest taka, iż bez cienia wątpliwości warto rozglądać się za trochę bardziej niszowymi rodzajami. Być może kuchnia ukraińska bądź skandynawska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest duży, zatem nie ma większego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, przecież nie o to chodzi w celebrowaniu jedzenia, ale bardzo często sytuacja jest taka, że potrawy są piekielnie małe.

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.