Blog

tylko unikalne i tematyczne artykuły

Posted by admin On Czerwiec - 23 - 2017

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.